14:15 / E Shtunë, 25 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Ja si dukej bashkëshortja e Lorik Canës kur ishte vetëm 16 vjeçare.. Larg super femrës që është sot (Foto)

Monica është modelja italiane e cila pati fatin që të martohej dhe të krijonte familje me ish-kapitenin e Kombëtares shqiptare, Lorik Cana.

Ajo gëzon një pamje shumë të bukur dhe të thjeshtë, shkruan Indeksonline.

Por ajo sipas një fotografi të postuar në rrjetet sociale nuk ka qenë gjithmonë kështu.. Monica ka postuar një fotografi në të cilën tregon se ka qenë vetëm 16 vjeçe kur është shkrepur dhe ajo duket shumë më ndryshe se sot.

Image result for lorik cana and monica

Përndryshe ajo dhe Loriku kanë një djalë./Indeksonline/