09:32 / E Diele, 14 Janar 2018 / indeksADMonline

Ja si duket me bikini supermodelja Irina Shayk (Foto)

Supermodelja e famshme, Irina Shayk po kalon ditë të mira në një vend bregdetar.

Shayk duket t’i ketë dhënë vetës pak pushim pas angazhimeve të shumta, shkruan Indeksonline.

Ajo ka pozuar  me bikini, dhe padyshim që duket shumë seksi.

Kujtojmë se muaj më parë, Shayk është bërë nënë për herë të parë.