13:27 / E Premte, 05 Janar 2018

Janari, muaji i divorceve!

Mendoni dy herë pasa se të kaloni çdo moment të festave të fundvitit me partnerin.

Pasi kështu mund të bëni që divorci juaj të afrohet sa më shumë. Shpenzimi i një kohe të gjatë bashkë mund të jetë “gozhdë në arkivol” për disa, thotë një këshilltar i specializuar në marrëdhënie.

Trendi i divorceve është i dukshëm pas pushimeve të Pashkëve, kurse maji është muaji me rekord ndarjesh.

Shumë çifte duan të ndahen në dhjetor, por për shkak të fëmijëve sakrifikojnë dhe i presin Krishtlindjet dhe Vitin e Ri me familje. /Indeksonline/

Mos i humb