17:15 / E Premte, 24 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Jehona Dreshaj kompletë e zezë për “Black Friday” (Foto)

Jehona Dreshaj është motra e këngëtares së njohur Afërditës e cila shquhet për pamjen dhe format e saj bombastike.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” ku shfaqet e veshur tëra në të zeza kurse fotografinë e kishte shoqëruar me shkrimin ‘E premtja e zezë’.

Ndryshe Jehona dhe Afërdita para disa ditëve kanë humbur gjyshën e tyre dhe kjo është paraqitja e parë e Jehonës pas kësaj ngjarje./Indeksonline/