11:43 / E Enjte, 12 Prill 2018

Jennifer edhe pse 48 vjeA�e a�?A�menda�? nA� fustanin e ngushtA� e tA� shkurtA� (Foto)

Jennifer Lopez ka mbushur pA�rplot 48 vjeA� por kjo nuk ka ndikuar qA� tA� mos jetA� aq atraktive se mA� parA�.

KA�tA� e vA�rtetojnA� edhe imazhet e fundit tA� publikuara nga vet ajo nA� llogarinA� e saj nA� rrjetin social a�?Instagrama�?.

Veshur me njA� fustan tA� kuq tA� shkurtA� dhe kombinuar me taket e larta, Jennifer dukej shumA� seksi dhe provokuese.

a�?E kuqe.. natA�n e mirA� tA� gjithA�vea�? kishte shkruar ajo nA� kA�to imazhe.

Ndryshe, Jennifer ka mA� shumA� se dy dekada nA� skenA� si kA�ngA�tare por edhe si aktore/Indeksonline/