08:41 / E Martë, 23 Janar 2018 / indeksADMonline

Jennifer Lopez performon këngën e re në bashkëpunimin me këngëtaren e njohur (Foto)

Jennifer Lopez dhe Cardi B pritet shumë shpejt që të publikojnë këngën e tyre të re kushtuar parave.

“Quiera Dinero” titullohet projekti i ri nga ato por kjo këngë është performuar nga Jenniferi në një koncer të këngëtares.

Ky bashkëpunim është në spanjisht kurse i kushtohet parave dhe dashurisë për to.

Image result for jennifer lopez

Ndryshe, Jennifer pati konfirmuar shumë herët këtë bashkëpunimin në një bised në ‘Instagram’ me DJ Khaled. /Indeksonline/

Image result for jennifer lopez