11:51 / E Premte, 26 Janar 2018 / indeksADMonline

Jessica Alba me të njëjtën ëmbëlsi edhe kur ishte fëmijë (Foto)

Jessica Alba është një nga aktoret më të dashura dhe më të pëlqyera. Të gjithë i kujtojmë rolet e saj në të cilat ajo shkëlqei, por edhe i dhanë famë asaj, shkruan Indeksonline.

Jessica e cila është nënë e dy vajzave, por shumë shpejtë do ta sjellë në jetë edhe një fëmijë tjetër shquhet për bukurinë dhe ëmbëlsinë që e karakterizon. E këtë bukuri ajo e ka poseduar gjithmonë, madje edhe kur ishte fëmijë. Këtë e tregojnë më së miri fotografitë e postuara nga aktorja në llogarinë e saj Instagram.

Aktorja ka postuar disa fotografi ku shihet kur kishte 12 vjet./Indeksonline/