75 Mall Live Search
10:50 / E Martë, 02 Tetor 2018 / indeksADMonline

Jeta superluksoze e djalit të Naim Tërnavës, kreut të BIK-ut

Naim Tërnava po kërkon edhe një mandat të ri ne kyre të BIK-ut. Ka shumë arsye për këtë, mbase njëra nga do është edhe luksi që Tërnava iu ka siguruar fëmijëve. Mjafton të shikosh jetën që bën djali i tij, Harisi.

Me vetura luksoze, zyre prej një “bossi”, dhe shfaqjet si një milioner i vërtetë, djali i Tërnavës është i rrallë për jetën që bën.

Harisi në Muajin e Ramazanit kishte nisur edhe një biznes të ri duke hapur një restorant të quajtur “Rajana”./Indeksonline/