20:11 / E Diele, 11 Mars 2018 / indeksADMonline

Jon Gjebrea dhe udhëtimet përreth botës me të fejuarën e tij (Foto)

Djali i vetëm i Ardit Gjebreas, Joni është më se i përfolur në rrjetet sociale.

Jeta e tij luksoze, udhëtimet e shumta e fejesa me vajzën e një biznesmeni shqiptar, e kanë bërë Jonin të jetë në kry të titujve në mediat rozë, shkruan Indeksonline.


Joni dhe e fejuara e tij Merlin, thuajse çdo javë prekin ndonjë shtet të ri. Teksa postojnë fotografi të shumta në rrjetet sociale.

Së fundmi çifti po qëndrojnë në Orlando gjegjësisht në Walt Disney’s, nga edhe kanë postuar fotografi. Ndërsa kanë bërë edhe një dedikim për njëri-tjetrin, ku shihen edhe me bluza që i janë përshtatur vendit./Indeksonline/

Temat: