10:05 / E Premte, 23 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Jonida Maliqi shkëlqen në të bardha, vjen kaq e këndshme

Jonida Maliqi prej kohësh ka lënë anash angazhimet, projekti i saj i fundit ishte balada ‘N’Errësirë’ e cila u mirëprit nga adhuruesit e saj.

Ndërsa, këngëtarja tashmë fokusin më të madh e ka si blogere, ku çdo herë shfaqet me shumë stil dhe me trendët e reja të modës, shkruan Indeksonline.

Në një imazh të publikuar në ‘Instagram’, Jonida ka ardhur edhe këtë herë është dukur e mahnitshme në një fotografi e veshur me të bardha.

Ndryshe, këngëtarja është e përkushtuar edhe në biznes./IndeksOnline/

Temat: