13:17 / E Enjte, 01 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Jonida Maliqi ia huq këtë herë, kombinimi i ‘tmerrshëm’ në veshje

Këngëtarja e cila kohëve të fundit është fokusuar më shumë si blogere, Jonida Maliqi konsiderohet si një nga femra më me stil shqiptare.

Ajo shumicën e kohës poston imazh në të cilat sjell trendët e reja në veshje, shkruan Indeksonline.

Por, këtë herë Jonida duket se ia ka huq kombinimit në veshje, me një fustan dhe pallto me ngjyrë ‘baby blu’ të përshtatur me atlete, këngëtarja nuk dukej edhe aq trendi këtë herë.

Pavarësisht kësaj, Jonida mbete një nga femrat me stilin më të bukur të skenës së muzikës./Indeksonline/

Temat: