21:34 / E Premte, 12 Tetor 2018 / indeksADMonline

Jonida Maliqi ndryshon frizurën, duket shumë me stil

Jonida Maliqi shpesh komentohet për dukjen e saj.

Këngëtarja madje shquhet dhe konsiderohet si një nga yjet që ka më së shumti shije dhe sharm.


Ajo sjellë trendet e fundit të botës së fundmit përmes fotografive të saj.

Madje ajo së fundmi vjen edhe me stil të re të flokëve, ku duket mjaftë tërheqëse./Indeksonline/