17:01 / E Hënë, 11 Qershor 2018

Justin Bieber rikthehet tek dashuria e vjetër (Video)

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin  u ndanë në vitin 2015, mirëpo ata së fundmi janë parë bashkë në një klub nate në Miami.

Burimet thonë për TMZ se Justin dhe Hailey dolën së bashku rreth orës 1 të mëngjesit … ku ata vareshin në një ballkon VIP, mbajtën duart dhe kërcenin së bashku. Ata nuk ishin duke u përpjekur për të mbajtur raportin e tyre të fshehtë, madje ishin në dijeni se të gjithë po i shihnin, transmeton Indeksonline.

Ndryshe Justin muaj më parë nisi sërish romancën me Selena Gomez, por edhe kësaj radhe pa sukses./Indeksonline/