75 Mall Live Search
12:47 / E Martë, 13 Mars 2018 / indeksADMonline

Kam bërë seks me gruan e shefit tim, ndihem tepër keq! Çfarë të bëj?

Kam fjetur me gruan e shefit tim natën e kaluar.

E di që ajo përpiqej të buzëqeshte përsëri- dhe ajo e bëri për një kohë- por sot ndjehem dyfish më keq.

Unë jam një student i historisë, 21 vjeçar dhe kam një të dashur.  Unë punoj në një kafene për të paguar shpenzimet e mija si student.

Kam lënë pak prapa studimet e mia, sepse isha kaq i lodhur gjatë gjithë kohës dhe përfundova duke blerë ese në internet dhe duke i dorëzuar ato në fakultet.

Unë jam në vitin tim të fundit të studimeve dhe kjo është e gjitha një shaka e tmerrshme. Unë punoj në kafene gjatë gjithë natës.

Natën e kaluar në punë isha duk u ndjerë aq keq sa që unë fillova të qajë ndërkohë që pastroja.

Kafeneja ishte mbyllur dhe aty ishim vetëm unë dhe gruaja e pronarit. Ajo është në të dyzetat e saj të hershme dhe është një lloj gruaje e dashur.

Më bëri të ulesha në tryezë dhe më dha një pije. Një pije çoi në dy ose tre të tjerë dhe bota filloi të dukej si një vend më i lumtur.

Më pas më dha edhe një uiski dhe më dha dhe një puthje.

Më pas ajo i vuri duart rreth meje dhe bëmë edhe seks në dysheme, derisa burri i saj ishte lart.

Tani po ndihem tmerrësisht keq. Kam një të dashur të mahnitshme. Ajo punon në një bankë dhe kurrë nuk ankohet se nuk mund ta shoh shumë.

Kur kthehem në shtëpi ajo gjithmonë këmbëngulë se paguar për pije dhe ajo më bleu rroba të reja për ditëlindjen time.

Unë jam llumi i tokës dhe nuk dua të jetojë më.

Përgjigja: Ju lutem mos e dëmtoni vetën kaq shumë. Është e vërtetë që ju keni bërë një gjë jo të mirë por duhet të përballeni me të, askush nuk ka vdekur nga këto gjëra.

Ju keni qenë i lodhur gjatë gjithë kohës dhe i stresuar për një kohë të gjatë dhe ne të gjithë jemi të prirur të bëjmë gabime kur jemi të tendosur.

Ju duhet të përballeni me realitetin, pa dhënë hamendësime se çfarë mund të jetë fundi./Indeksonline/