11:25 / E Martë, 13 Mars 2018

Kamioni del nga rruga në Kaçanik (Foto)

Një aksident trafiku është shkaktuar sot teksa një kamion ka dalë jashtë rrugës në Kaçanik.

Kamioni ka pësuar aksident pikërisht në pjesën mes Kaçanikut dhe Han Elezit, transmeton Indeksonline.

Një lexues i Indeksonline ka dërguar fotografitë në fjalë përderisa nuk dihet lidhur me të lënduarit si pasojë e këtij rasti./Indeksonline/