17:09 / E Hënë, 10 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Ndërron jetë edhe një veteran i UÇK-së

 Sot në orët e pasditës ka ndërruar jetë veteran i UÇK-së, Ilmi Rrustem Elezi, vëllau i dëshmorëve Ismajl dhe Isen Elezi.

Sipas njoftimit, varrimi  i të ndjerit do të bëhet nesër në varresat e Dëshmorëve në Kaçanik, transmeton Indeksonline. /Indeksonline/