14:25 / E Enjte, 21 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Kamioni i ri i Volvo, shoferi mund të ndihet si në shtëpi [Video]

Volvo këtë vit ka prezantuar kamionin më të ri VNL.

Mes specifikave teknike dhe shumë gjërave tjera që mund të mburren suedezët me këtë kamion, ajo cfarë ka mahnitur të gjithë është pjesa e brendshme.

VNL është projektuar për t’i ofruar shoferit një hapësirë të mjaftueshme dhe mjaft eficiente gjatë rrugëtimit.

Për më shumë shikoni videon. /IndeksOnline/