08:09 / E Diele, 14 Tetor 2018 / indeksADMonline

Kanye West rikthehet në Twitter, ju përgjigjet kritikëve

Reperi Kanye West ka rihapur përsëri llogarinë e tij në Twitter.

Pas një pushimi të shkurtër në Twitter 41 vjeçari u rikthye në Twitter, ku hyri live nga Afrika.

Videon live të ti e titulloi “Mind Control”, ku u shprehë se sa shumë është lënduar nga njerëzit, transmeton Indeksonline.

“E dini, kur njerëzit tentojnë të të influencojnë përmes mediave sociale dhe mundohen të tregojnë se çfarë të bëjë ose kur poston diçka pozitive në Instagram dhe ajo ulet poshtë nëse nuk është pjesë e ndonjë agjende më të madhe, e dini kjo kontroll i mendjes” tha Kanye gjatë videos live.

“Kur njerëzit tentojnë të më tregojnë se çfarë të bëjë ndihem sikur po më prekin trurin. Nëse dikush tenton të më tregojë se çfarë të bëjë, çfarë të veshë, unë ndihem sikur po më prekin trurin” vazhdoi reperi.

Kanye në videon e tij live po ashtu tha se nuk është i çmendur vetëm se i duhet pak gjumë./Indeksonline/

 

View this post on Instagram

 

Kanye went live on Periscope through Twitter after reactivating his account today.

A post shared by TeamKanyeDaily (@teamkanyedaily) on

Temat: