15:35 / E Premte, 03 Shkurt 2023 / B O

Kaq vite ka mbushur sot Elvana Gjata

Elvana Gjata ka sot festë. Këngëtarja e njohur shqiptare feston përvjetorin e 36 të lindjes.

Nuk kanë munguar komentet dhe postimet me mesazhe uruese për këngëtaren.

Elvana është autore e shumë hiteve muzikore ndër vite dhe njëra nga këngëtarët më të pëlqyera shqiptare./Indeksonline/