10:29 / E Diele, 24 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Karikatura e ditës (Foto)

Skuadra e Barcelonës mposhti 3 me 0 rivalin e tij Real Madrid midis “Santiago Bernabeu”.

Omar Momani, i njohur si karikaturisti më i mirë në Botë, ka bërë një karikaturë fantastike. Ai ka paraqitur Leo Messin dhe Suarezin, duke “përkëdhel” Cristiano Ronaldon, i cili është i varur mbrapa derës.

Kujtojmë se Messi dhe Suarez shënuan golat e para për Barcën, kurse të fundit e shënoi Alex Vidal./IndeksOnline/