18:19 / E Enjte, 14 Qershor 2018

Kejvina Kthella tregon belin e hollë (Foto)

Kejvina Kthella ditë më parë u shfaq me poza joshëse nga pushimet që kaloi në bregdetin e Sarandës.


Ndërsa tani velina e ‘Xing me Ermalin’ vjen goxha atraktive në fotografinë e fundit, teksa shfaq barkun me muskuj dhe belin e hollë.

Ndryshe Kejvina falë pozave dhe paraqitjeve të saj provokative shpesh është pjesë edhe e mediave rozë dhe më se e komentuar në rrjetet sociale./Indeksonline/