15:06 / E Hënë, 15 Tetor 2018 / indeksADMonline

Kejvina tërheqëse dhe atraktive, paraqitet me shumë stil

Kejvina Kthella është njëri nga persona më seksi në televizionet shqiptare, transmeton Indeksonline.

Kthellan jemi mësuar ta shohim me foto provokative, ku vë në fokus asetet e saj bombastike.

Në fotografinë e fundit ajo është paraqitur më ndryshe, ku shihet e veshur me shumë stil dhe duket shumë tërheqëse. Shikimi serioz i saj vetëm sa e bënë më atraktive atë./Indeksonline/