14:27 / E Premte, 24 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Kënga e Shkurte Gashit dhe Brunos tashmë është gati

Javë më parë këngëtarja kosovare Shkurte Gashi përmes disa fotografive të postuara në rrjetin e saj social Instagram bëri publike edhe bashkëpunimin e saj të radhës. Ajo shumë shpejtë do të vije me një projekt muzikor me Brunon. Ndërsa kënga është duke u punuar në studion e Flori Mumajesit. Por burime të Indeksonline bëjnë të ditur se kënga në fjalë tashmë është gati dhe shumë shpejtë pritet të publikohet.


Ndryshe ky është bashkëpunimi i parë në mes të dy këngëtarëve në fjalë./Indeksonline/