11:47 / E Shtunë, 03 Mars 2018 / indeksADMonline

Kështu duket Ledri Vula direkt nga Roma (Foto)

Ledri Vula, reperi më i njohur shqiptare ka gjetur kohë për pak pushime.

Ato ai po i shijon në qytetin e mrekullueshëm dhe antik, Romë transmeton Indeksonline.

Këtë e ka bërë të ditur vet Ledri përmes një postimi në llogarinë e tij në “Instagram”, ku edhe ka publikuar një fotografi.

Aty shihet vet reperi i rrethuar me një ambient tipik të Romës.

Ndryshe,Ledri pritet që shumë shpejt të vije me projekte të reja për publikun e tij./Indeksonline/