17:17 / E Martë, 19 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Kështu duket pa grim Xhensila Myrtezaj (Foto)

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Xhensila Myrtezaj shquhet për bukurinë e saj natyrale.

Xhensila dita-ditës vetëm po zbukurohet dhe këtë po e dëshmon në paraqitjet e shpeshta, shkruan Indeksonline.

Së fundi, ajo ka shpërndarë dy fotografi të reja në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën duket shumë natyrale dhe pa pikë grimi./Indeksonline/