75 Mall Live Search
22:43 / E Mërkurë, 12 Qershor 2024 / AR

Këta janë dy fermerët më pak të votuar

Reality-show “Ferma Vip” mbrëmjen e sotme po e mban finalen.

Në mesin e gjashtë finalistëve Flori dhe Baby G janë shpallur më pak të votuara nga publiku.

Sipas formulës, ai që humbet largohet menjëherë ndërsa ai që fiton, do të përballet në sfidën e ardhshme. /Indeksonline/