07:46 / E Premte, 28 Shtator 2018 / indeksADMonline

Këta meshkuj janë po aq të çmendur sa me fat që janë gjallë

Është një kullë me valë radio në  Angli, por përveç funksionit të saj ajo po përdoret edhe si atraksion nga këta të ri.

Ata pa pajisje ngjitjeje dhe pa mbrojtje zvarriten mbi të, deri sa arrijnë në pikën më të lartë.

Kulla është disa metra e gjatë dhe shumë e rrezikshme, kurse në një video që po qarkullon në rrjetet sociale shohim që këta burra po ngjiten pa asnjë problem.

Këta janë po aq aventurier por edhe të “çmendur”./Indeksonline/

Temat: