11:08 / E Martë, 17 Prill 2018

KA�to imazhe tA� AlmedA�s dhe a�?A�enarita�? do tA� ju mahnitin (Foto)

Almeda Abazi A�shtA� aktorja e njohur shqiptare e cila jeton dhe vepron A�n Turqi.

Por kohA�n e fundit, Almeda po kalon goxha kohA� nA� ShqipA�ri ku po drejton njA� nga emisionet e kA�rcimit, transmeton Indeksonline.

Para pak orA�sh Almeda ka publikuar disa imazhe nA� llogarinA� e saj nA� a�?Instagrama�? ku shihet sA� bashku me bashkA�shortin e saj, Tolgahan.

Aktori turk dhe Almeda janA� njA�ri nga A�iftet mA� tA� dashura nA� Turqi dhe vetA�m./Indeksonline/