08:27 / E Shtunë, 15 Shtator 2018

Këto ishin bikinit më të përdorura të kësaj sezone

Gjatë gjithë verës janë dhënë këshilla se si të dukeni mirë në plazh dhe në formë.

Kurse, sot po u sjellim llojin e bikinive që është përdorur më shumë nga femrat dhe që po vazhdon të pëlqehet.

Bëhet fjalë për bikinit më të gjata se normale që i përshtaten cdo llojë forme të trupit.

Më poshtë mund të shihni disa nga to./Indeksonline/

image

Temat:
Mos i humb