20:43 / E Martë, 09 Janar 2018 / indeksADMonline

Këto janë pozat më seksi të Rashel Kolanecit (Foto)

Rashel Kolaneci po vlerësohet të jetë njëra ndër femrat më seksi shqiptare.

Aktualisht ajo është e angazhuar në Top Chanel, ku edhe po mahnitë me paraqitjet e saj televizive, shkruan Indeksonline.

Kolaneci gëzon forma natyrale, dhe se deri më tani nuk ka kryer as edhe një ndërhyrje kirurgjike.

Më poshtë mund të shihni pozat e saj më të bukura! /Indeksonline/