08:44 / E Shtunë, 18 Gusht 2018

Këto lloje të bikinive, kanë shumë gjasa të ju bëjnë “horë” në plazh (Foto)

Bikinet përveç funksionit primar të tyre kanë për qëllim që edhe të ju bëjnë të dukeni bukur dhe të tregojnë mirë format tuaja trupore.

Por duket se kjo është keqkuptuar shumë, pasi që në treg ka dal një  model i ri i bikineve. Këto janë shumë të rehatshme dhe për më tepër ekziston rreziku që ato tu bien papritmas nga trupi.

Por sidoqoftë, ato do të ju ndihmojnë që të evitoni shenjat e padëshiruara të rripave në lëkurën tuaja, pas nxirjes nga dielli./Indeksonline/

safe image 768x432Image result for bikini top upside downImage result for bikini top upside down

23

21 1Image result for bikini top upside down

Temat: