14:59 / E Shtunë, 07 Prill 2018 / indeksADMonline

Khloe Kardashian dëshiron ta mbajë “top sekret” datën e lindjes së fëmijës (Foto)

Khloe Kardashian pritet që shumë shpejt ti japë jetë fëmijës së saj të parë, transmeton Indeksonline.

Ajo është duke jetuar ditët e fundit të shtatzënisë por po mundohet që çdo gjë të kaloj pa ndriçimin e projektorëve dhe larg syrit publik.

Baby on the way! Khloe Kardashian is making sure to make the most of her time with her newborn out of the public eye; seen on Instagram

Së shpejti nënë, Khloe ka thënë se po mundohet të qëndroj larg kamerës dhe të bëhet nënë pa shumë zhurmë, shkruan The Sun.

Family first: According to The Sun , Khloe and boyfriend Tristan Thompson are taking a page out of Kylie Jenner's book; seen in March

Ndryshe, që nga dita e parë e publikimit të lajmë që Khloe është shtatzënë, ajo dhe i dashuri i saj Tristan kanë qenë tema kryesore në mediat rozë./Indeksonline/

Home sweet home: The reality star is currently in Cleveland awaiting the arrival of her first born; seen on InstagramThe whole truth: In a recent interview with ET , sister Kim Kardashian gave a little insight into Khloe's current state of mind. 'You cannot tell her anything right now that's too sensitive because she's just so freaked out,' she said;