20:15 / E Premte, 24 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Khloe Kardashian ka një njoftim të rëndësishëm (Foto)

Khloe Kardashian është bërë qendër e vëmendjes së medieve për shkak të shtatzënisë së saj kurse tashmë po vazhdon që të mos i shfaqë format e saj trupore.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” ku shfaqë vetëm fytyrën dhe trupin e saj, sigurisht tashmë të fryrë e mbulon.

Khloe së bashku me fotografin ka njoftuar të gjithë që produktet e saj në “DIFFXKOKO” janë në zbritje për hir të ‘Black Friday”./Indeksonline/