08:12 / E Mërkurë, 03 Janar 2018 / indeksADMonline

Khloe Kardashian poston fotografi me barkun e fryrë teksa puth në buzë basketbollistin e njohur (Foto)

Khloe Kardashian para pak muajsh kishte bërë të ditur lajmin se ajo është shtatzënën dhe po pret fëmijën e saj të parë.

Por ajo vet asnjëherë nuk kishte publikuar ndonjë imazh nga “pritja e ëmbël” edhe pse paparacit kishin zënë disa të tillë, shkruan Indeksonline.

Bumping along: Khloe Kardashian  celebrated hitting the six-month mark in her pregnancy by posting sweet snaps on her Instagram page on Tuesday

Por këtë fillim vit duket se Khloe ka vendosur që të shpërblej fansat me një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën shfaqë barkun e fryrë teksa puthet ëmbël me të dashurin e saj.

“Nëna dhe babai” kishte shkruar Khloe bashkangjitur me këtë fotografi./Indeksonline/

❥ Mom and Dad ❥

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Reason to celebrate! Khloe revealed her worries and excitement over becoming a first-time mother as she talked about ringing in the New Year on Instagram on Sunday