15:05 / E Martë, 30 Tetor 2018 / indeksADMonline

Khloe Kardashian poston foton më të ëmbël me vajzën

Ylli televizivë Khloe Kardashian ka kaluar disa ditë pushimi larg angazhimeve së bashku me motrat Kim dhe Kourtney dhe vajzën e saj True.

Vajzat e familjes së famshme kanë qëndruar në Bali dhe nga atje kanë postua fotografi të shumta në shoqëri të njëra tjetrës, shkruan Indeksonline.

Khloe përmes llogarisë së saj në Instagram ka publikuar një nga imazhet më të ëmbla me të bijën.

“Asnjëherë në jetën time nuk kam parë një perëndim më të bukur të diellit se sa ai në Bali. I lumtur për kujtimet që unë dhe True po i krijojmë” ka shkruan Khloe.

Ndryshe, Khloe ka përmirësuar raportet me të dashurin e saj, Tristan Thompson, ajo u prit me një surprizë të këndshme në shtëpi nga basketbollisti i njohur./Indeksonline/