18:18 / E Mërkurë, 19 Shtator 2018 / indeksADMonline

Kida pak ndryshon, duket e ëmbël si ‘bonbon’

Kida vazhdon të jetë njëra ndër këngëtarët më aktive të skenës muzikore shqiptare.

Këngëtarja simpatike së fundmi ka realizuar një fotosesion të ri, ku dhe duket për bukuri- shkruan Indeksonline.

E veshur e gjitha me të verdhen, Kida edhe njëherë ka dëshmuar se ka shije në stil./Indeksonline/