19:51 / E Enjte, 17 Maj 2018

Kida tregon stilin urban (Foto)

Kida krahas projekteve të saj shpesh komentohet edhe për stilin unik e fotosesionet e shumta që realizon.
Së fundmi këngëtarja shfaq stilin urban, teksa duhet mahnitëse dhe mjaftë sportive.


Ndryshe Kida s’ka shume ditë që ka lansuar projektin muzikor ‘Bileta’ e që po pëlqehet jashtëzakonisht shumë, duke kaluar edhe milionëshin e parë të klikimeve në kanalin ‘Youtube’./Indeksonline/