13:05 / E Diele, 15 Prill 2018

Kim dhe Kourtney nA� plazh, a�?djegina�� Instagramin (Foto)

Dy nga motrat e famshme tA� familjes Kardashian, Kim dhe Kourtney tashmA� kanA� nisur ditA�t nA� plazh, shkruan Indeksonline.


Yjet e realit show a�?Keeping up with the Kardashiansa�?, duken si tA� jenA� binjake. Madje ato kanA� zgjedhur edhe bikini tA� njA�jta.
Si gjithmonA� linjat trupore janA� ato qA� bien nA� sy. KA�tA� fotografi e ka postuar vet Kim nA� rrjetin e saj social Instagram./Indeksonline/