17:29 / E Premte, 12 Janar 2018 / indeksADMonline

Kim Kardashian e pa turp! Del vetëm me sytjena në qytet (Foto)

Kim Kardashian ka treguar edhe njëherë se është në gjendje që të bëjë çdo gjë vetëm që të bije në sy.

Image result for kim kardashian

Së fundi ajo ka publikuar disa imazhe në të cilat shfaqet e zhveshur teksa po kryente obligimet e saj në qytet.

Image result for kim kardashian

“Është e premte” ka shkruar Kimi..

Ndryshe, atë e shohim të veshur me një palë pantallona numër të madh kombinuar me këpucë dhe normalisht sytjena./Indeksonline/