15:40 / E Martë, 13 Shkurt 2018

Kim Kardashian ka harruar mbrëmë ta postoi këtë fotografi në të brendshme

Sa herë flitet për linjat trupore, veçmas për të pasmet gjithnjë mendja na shkon tek Kim Kardashian.
Modelja dhe ylli televiziv e njohur që së fundmi u bë nënë e tre fëmijëve, asnjëherë nuk heziton të vije me poza provokative, shkruan Indeksonline.


Së fundmi në rrjetin e saj social Instagram ka postuar një fotografi, ajo shfaqet në të brendshme ngjyrë të zeza, ndërsa pozon para pasqyrës. Përbri kësaj fotografie ajo ka shkruar:

Kam harruar ta bëj këtë postim natën e kaluar