23:12 / E Diele, 11 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Kim Kardashian kthehet sërish (Foto)

Ylli televiziv Kim Kardashian duket se nuk e ka ndërment të lë hapësirën për ndonjërën nga motrat e saj.

Megjithëe motra e saj më e vogël, Kylie ishte top temë për shkak të shtatzanisë së saj, mirëpo Kim është ajo që kthehet sërish ‘në lojë’, shkruan Daily Mail, transmeton Indeksonline.

37 vjeçarja ka ndarë disa poza për fansant e saj ku kishte zbuluar gjoksin e saj dhe disa varëse nga ari të varura në qafë./Indeksonline/