18:42 / E Hënë, 27 Gusht 2018 / indeksADMonline

Kim Kardashian po vezullon, fizikun e saj secila femër mund ta ëndërrojë! (Foto)

Ylli televiziv, Kim Kardashian nuk e ka ndërmen të ndalet.

Së fundi ajo ka realizuar një fotosesion të ri, ku padyshim duket seksi dhe tërheqese- shkruan Indeksonline.

Kardashian si gjithmonë befason me paraqitjet e saj, derisa kësaj radhe ka paralajmëruar produktet e kozmetikës që do të lansojë brenda pak ditësh./Indeksonline/