08:34 / E Diele, 07 Janar 2018 / indeksADMonline

Kim Kardashian rrezaton, bukurisë së saj s’ka kush që ia kalon (Foto)

Ylli televiziv, Kim Kardashian gjithmonë di se si të fitojë vëmendjen e të tjerve.

Kardashian, tanimë e suksesshme po tregohet edhe në biznesin e saj, në sektorin e produkteve të grimit- shkruan Indeksonline.

Me një grip të thjeshtë dhe me flokë të lëshuara ajo duket e bukur dhe e thjeshtë./Indeksonline/