23:55 / E Premte, 17 Gusht 2018

Kim Kardashian shfaqet vetëm në tanga, “trullos” pushuesit! (Foto)

Kim Kardashian ka lënë pa fjalë pushuesit në Miami, të cilët po shijonin rërën dhe plazhin dje.

Ajo është shfaqur me taga, të cilat ia tregonin komplet të pasmet dhe nuk linin aspak vend për imagjinatë.

Kim Kardashian në pjesën e lartë kishte veshur një bluzë kurse flokët e gjatë i kishte kapur dhe kishte vendosur syze./Indeksonline/

Work it: The Keeping Up with the Kardashians star, 37, left nothing to the imagination as she showed off her VERY pert posterior in eye-popping peach coloured bikini bottomsYummy mummy: Kim Kardashian made sure she turned heads as she showed off the results of her gruelling fitness routine during a photoshoot in Miami, Florida, on FridayThirsty?: She went braless as she completed the ensemble with a see-through white crop top, which she tied at the back to show off her washboard abs