08:13 / E Enjte, 29 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Kim që në mëngjes vjen me imazhe të reja, tregon fytyrën pa asnjë të metë!

Kim Kardashian ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”, transmeton Indeksonline.

Në këto imazhe ajo shihet e grimuar dhe shumë në formë, teksa edhe këtë herë po promovonte disa nga produktet e saj kozmetike.

Ndryshe, Kim ka kohë që ka dal me linjën e saj kozmetike./Indeksonline/