19:56 / E Martë, 16 Tetor 2018 / indeksADMonline

Kjo është fotografia më e ëmbël që Ledri ka publikuar ndonjëherë

Sukseset vetëm sa po vijnë e po i shtohen dita-ditës, kurse të gjitha projektet po i bëhen hite.

Padyshim që bëhet fjalë për artistin më të suksesshëm shqiptar, Ledri Vulën, që është ndër më të kërkuarit, shkruan Indeksonline.

Pas publikimit të projektit “Nasty Girl”, Ledri po shijon klikimet, por nuk ka njoftuar për ndonjë projekt të radhës.

Këto ditë të nxehta vjeshte, Ledri po i kalon në Kosovë, por gjithmonë duke qenë aktiv në rrjete sociale.

Ai sot ka publikuar një foto në një fushë sportive, ku shfaqet serioz dhe i pafajshëm, derisa komentet me komplimente nuk i mungojnë.

Shikoni foton e Ledrit si s’jeni mësuar ta shihni. /Indeksonline/

Temat: