21:19 / E Enjte, 19 Prill 2018 / indeksADMonline

Kjo A�shtA� gjendja e trajnerit tA� Besiktasit (Video)

Trajneri i Besiktasit, Senol Gunes A�shtA� goditur nA� kokA� nga disa tifozA� tA� FenerbahA�es.

Ishte minuta e 56a��tA� kur tifozA�t vendas a�?shpA�rthejnA�a�? duke kA�nduar kA�ngA� ofenduese dhe duke hedhur gjA�sende tA� forta nA� drejtim tA� trajnerit kundA�rshtar, shkruan IndeksOnline.

Arbitri i ndeshjes ndA�rpreu kA�tA� takim, pasi trajneri i Besiktasit A�shtA� goditur nA� kokA� dhe dy ekipet u zhvendosA�n nA� bankA�n rezervA�.

MjekA�t kanA� intervenuar te koka e trajnerit 65 vjeA�ar, duke ia qepur. Ende nuk ka ndonjA� informatA� se a do tA� zhvillohet kjo ndeshje./IndeksOnline/