16:30 / E Enjte, 26 Nëntor 2020 / Blerim

Kjo është vlera e Milot Rashicës sipas “Transfermarket”

Milot Rashica ka pësuar një rënje të madhe në pagë, krahasuar me vitin që lam pas.

Sulmuesi kosovar, sezonin e kaluar luajti pothuajse rregullisht për skuadrën e tij Werderin dhe vlera sipas “Transfermarket” i shkoi deri në 20 milionë, shkruan IndeksOnline

Madje, ai në dhjetorin e vitit 2019, kishte një vlerë prej 35 milionë euro, por kjo ndryshoi, ku me 26 nëntor 2020, kjo faqe e ka vlerësuar Rashicën me vetëm 18 milionë.