15:38 / E Shtunë, 01 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Kjo kolege e Medës feston ditëlindjen, ky është reagimi i bashkëshortes së tij

Këngëtarja shqiptare, Vjollca Haxhiu feston ditëlindjen e saj.

E për ditëlindje e ka uruar edhe vet bashkëshortja e njërit nga bashkëpunëtorëve dhe mikut të mirë të Vjollcës, Medës.

Image result for vjollca haxhiu

“Urime ditëlindja” ka shkruar Lulja në këto imazhe ku shfaqet së bashku me Vjollca Haxhiun.

Ndryshe, Vjollca sot feston 45 vjetorin e lindjes./Indeksonline/