19:02 / E Martë, 27 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Vjollca Haxhiu me këtë imazh uron për festën e 28 Nëntorit

Festimet për festën e 28 Nëntorit kanë filluar dhe shumë personazhe të njohura kanë uruar përmes rrjeteve sociale.

Edhe këngëtarja e muzikës popullore, Vjollca Haxhiu ka ndarë në rrjetet sociale një urim për të gjithë shqiptarët, shkruan Indeksonline.

“Urime festa e Flamurit më të bukur në botë” ka shkruar Vjollca përkrah imazhit ku shihet me flamurin kombëtar në dorë dhe plis në kokë.

Ndryshe, këngëtarja e njohur së fundi ka qenë e angazhuar në xhirimet për festat e fundvitit./IndeksOnline/